.

ПУ кожен молив случај Студентска молив торбичка куче мачка среќна пријателство Ден на канцелариски организатор со прегради за патент со молив за момчиња за тинејџ

ПУ кожен молив случај Студентска молив торбичка куче мачка среќна пријателство Ден на канцелариски организатор со прегради за патент

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Премиум материјал】 : PU кожа водоотпорен материјал, висококвалитетен влечник со патент, здрав и отпорен на абење, безбеден и практичен 【Единствени дизајни】 : Димензија : 8.1 "x 2" x 3,3 ", 2 Пространа патент за раздвојување за да се одделат и организираат вашите различни артикли. 【Мулти-функција】 : Оваа торба со торбички со моливи не само што може да се користи за складирање на канцелариски материјал, туку и погодна за вашите козметички, клучеви, итн. Лични материјали и канцелариски додатоци. 【Совршен подарок】 : Тоа е убав подарок за возрасни, писатели и уметници за дипломирање, роденденски подарок или враќање на училиште или патни материјали. 【Повеќекратни стилови на располагање】 : Оваа кутија со молив и козметичка торба се достапни во најразлични обрасци, можете да изберете според вашата лична предност и употреба. Спецификации : Материјал : PU кожа Големина : 8.1 (l) x 2 (w) x 3,3 (ч) инчи Тежина : 64g просторот Состав : 1x главен оддел за патент, 1x преден патент од одделот не само што може оваа торбичка со молив да држи 30 редовни моливи, туку Исто така е совршено за чување на вашата шминка, клучеви, пари, монети, налепници, слушалки и многу повеќе.

Особините