.

Бања со румтут мека тоалетна покривка од тоалетот за топло тоа тоалетно седиште за топло истегнување на влакна Лесно за инсталирање на капакот на седиштето - одгов?

Бања со румтут мека тоалетна покривка од тоалетот за топло тоа тоалетно седиште за топло истегнување на влакна Лесно за инсталирање

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Влакна 【Покријте го тоалетот за тоалети】 : 4 мешани седишта во боја, топло и удобно, лесно за чистење, особено погодно за стари лица и деца. Може да ви овозможи да се збогувате со ладното тоалетно седиште во студената зима, да ви донесе топло, удобно чувство и добро расположение. 【Материјал】 Задебелното капаче за тоалетно седиште е изработено од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е мек и удобен, густо и меко, тоалетното седиште е еластично, така што можете да ги истегнете по желба, а во него е изградено црево за да се избегне за да се избегне деформација. 【Надграден дизајн】 Дизајнот на лифтот на седиштето на седиштето на тоалетот е повеќе хигиенски и поудобен, се препорачува редовно да го чистите тоалетот и да го замените со ново, за вашето здравје. 【Лесна инсталација】 Лесна за инсталирање и отстранување, прво ставете го тоалетот на тоалетот надолу од перницата на седиштето, а потоа свртете го тоалетот за тоалетот и конечно покријте го тоалетот целосно на тоалетот на седиштето. 【Количина и големина】 Седиштето за тоалети опфаќа 4 парчиња, големина : 14,2 "x 17,3", се протега, одговара на повеќето тоалетни седишта, не се вклопува (над 18,5 ") продолжени тоалетни седишта. седишта, топло и удобно, лесни за чистење, особено погодни за стари лица и деца. Може да ви овозможи да се збогувате со ладното тоалетно седиште во студената зима, донесувајќи ви топло, удобно чувство и добро расположение. 【Материјал】 Задебеленото капаче за тоалетно седиште е изработено од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е мек и удобен, густо и меко, тоалетното седиште е еластично, така што можете да ги истегнете по желба, а во него е изградено црево за да се избегне деформација.

Особините