.

Вулкарок изолирано спортско шише со вода со слама капаци, 3 капаци, 24/32/40/64 мл машина за миење садови Безбедно & БПА бесплатно шише со вода од не'рѓосувачки челик, не'р?

Вулкарок изолирано спортско шише со вода со слама капаци, 3 капаци, 24/32/40/64 мл машина за миење садови Безбедно & БПА бесплатно шише

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Бесплатно и безбедно вкус】 Вулкарот шише со вода од не'рѓосувачки челик е изработено од премија за храна од 18/8 не'рѓосувачки челик и капаци без БПА Оваа водена колба обезбедува чист, чист вкус што нема да ги задржи или пренесува вкусовите, а вашето шише со еднократно вода ги избегнува полимерите, пластификаторите и другите синтетички елементи што се наоѓаат во некои други шишиња. Олово бесплатно за да се осигурате дека го користите со загриженост бесплатно. 【Чувајте ладно 24ч/топла 12ч】 Изолираното шише со вода со двојно wallид обезбедува вашите пијалоци да останат во добро изолирана комора. Оддемот за задржување на системот ги одржува ладните пијалоци ладни до 24 часа или топли пијалоци топло до 12 часа, што го прави совршен спорт или патувачка колба. 【Бесплатно и машина за миење садови】 Оваа спортска колба никогаш не се поти или згаснува со издржлива премија за премач за обложување на прав за дополнителна текстура и издржливост. Ниту еден дизајн на пот обезбедува вашите раце да останат суви и обезбедуваат дополнителен зафат на надворешноста на шишето. Со капакот затворен, вие Дури и никогаш нема да се грижите за кондензација или протекување кога ќе ги ставите во училишна торба, ранец и чантата.

Особините