.

Чизма на пулсот на срцето Божиќно порибување со Sparkle Blingbling Sequin XMAS Holiday Camply Mantle Party Wank Decor

Чизма на пулсот на срцето Божиќно порибување со Sparkle Blingbling Sequin XMAS Holiday Camply Mantle Party Wank Decor

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

? Направено од висококвалитетни неткаени и секвенци, ова Божиќно порибување ? Овој производ е опремен со : Божиќно порибување + ленти + sequins. ? Овие чорапи со пенливи секвенци се перат, но не и машински миење. ? Можете безбедно и лесно да го обесувате овој украс за божиќно порибување на вашето дрво, камин, врата, прозорец, во затворен простор или надвор. Светлите sequins го прават тоа искра, можете да висат и мали светла на вашите чорапи, а sequins ќе ја рефрактираат светлината на малите светла за да ги направат повеќе сјајни. ? Можете да ги изненадите вашето семејство и деца со ставање бонбони, чоколади, картички за подароци, играчки, подароци и многу мали предмети во украси за елки и да ги обесат на вистинското место. Божиќните украси се прекрасни центри за Божиќни декорации, совршени подароци за пријатели, деца, Божиќ или други празници. ? Направено од висококвалитетни неткаени и секвенци, ова Божиќно порибување. ? Овој производ е опремен со : Божиќно порибување + ленти + sequins. ? Овие чорапи со пенливи секвенци се перат, но не и машински миење. ? Можете безбедно и лесно да го обесувате овој украс за божиќно порибување на вашето дрво, камин, врата, прозорец, во затворен простор или надвор.

Особините