.

4 парчиња врата, стол за свадби за свадба, рустикално биро редови резервирани настани, специјални ресторани и свадби за свадби столици, свадби за канцелариски функц

4 парчиња врата, стол за свадби за свадба, рустикално биро редови резервирани настани, специјални ресторани и свадби за свадби

DEN 808.00

Стока
Достапно е за нарачката

Висечки знаци на стол-♀ Изработено од дрвен материјал, јасно печатено, цврсто и не е лесно Картички за поставување табели-♀ Да ги чувствувате гостите специјално и избегнуваат срам за да седат другите. Рустикални резервирани знациперфектни за употреба во свадби, кафулиња, ноќни клубови, ресторани, барови и така натаму. Резервирано значење за виси-направено од дрво материјал, јасно печатено, цврсто и не е лесно. ОДГОВОРНИ РАБОТИ ЗА СВЕТСКИ ПРИДОБИВНИ ЗА ПАРТИИ ЗА ТЕМАТНИЦИ, Свадби, дипломирања, банкети, тушеви за бебиња, формални собири, итн. Картички за поставување табели-♀ Да ги чувствувате гостите специјално и избегнуваат срам за да седат другите. Рустикални резервирани знациперфектни за употреба во свадби, кафулиња, ноќни клубови, ресторани, барови и така натаму. Резервирано значење за виси-направено од дрво материјал, јасно печатено, цврсто и не е лесно. ОДГОВОРНИ РАБОТНИ СИНГИ-ОБЕЗБЕДУВАЕ ЗА ПАРТИИ НА ТЕМА, Свадби, дипломирања, банкети, тушеви за бебиња, формални собири, итн. - Совршен за употреба во свадби, кафулиња, ноќни клубови, ресторани, барови и така натаму.

Особините