.

K-art.Japan RY-1026 Сликарство, Внатрешна уметност, Ryo W12.6 X H12.6 X D 0,8 инчи, сликарство, нежна атмосфера, популарна, „патување на пената“

K-art.Japan RY-1026 Сликарство, Внатрешна уметност, Ryo W12.6 X H12.6 X D 0,8 инчи, сликарство, нежна атмосфера, популарна, „патување на

DEN 524.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : W 12,6 x H 12,6 x D 0,8 инчи (320 x 320 x Големина : W 12,6 x H 12,6 x D 0,8 инчи (320 x 320 x. Украсете го вашиот влез или дневна соба како внатрешна декорација. Исто така е популарна во Фенг Шуи, па прави одличен подарок.

Особините