.

Шапка за корпи од 80 -тите/90 -тите години за мажи, додатоци за облека од 80 -тите години на минати

Шапка за корпи од 80 -тите/90 -тите години за мажи, додатоци за облека од 80 -тите години на минати

DEN 254.24

Стока
Достапно е за нарачката

Предводник на предводник на брендот Lantat 80 S/90 S Тематски пакувачки реверзибилни печатени корпи за корпи! Оваа капа за корпи има шарен дизајн што ќе ве направи да изгледате живописно!. 80 -ти/90 -ти? Мода без оглед на возраста! Само треба да ги облечете нашите капи!. Реверзибилни : Нашите капаци на сонцето можат да се носат од обете страни, што значи дека ќе имате два вида капа во исто време. Висок квалитет на материјал и процес на производство : Нашите капи на корпи се изработени од 100% полиестер, ткаенина за дишење лесна тежина со прекрасно шиење!. Лесно за носење : преклопување, лесен за носење или пакување во вашата чанта, тота или ранец кога не е во употреба, погоден за одмор. Наменети за унисекс нашите капи на корпи доаѓаат во различни различни бои за да одговараат на вашата индивидуалност. Оваа модна капа за корпи ќе ве направи најискрениот фокус на толпата, а исто така и да изгледате кул насекаде!. За одмори на плажа, забави, родендени, лето, патување, отворено, паркови, пешачење, одење и други активности на отворено. 100% полиестерски материјал. Само миење на рацете. Враќање во капачето од 80 -тите/90 -тите : Нашата капа од 80 -тите години на облека од 90 -тите години вклучува елементи од 80 -тите и 90 -тите години, со што целокупната колекција на фустани покажува повеќе мода и тренд. Што е една од одличните опции за додатоци за облека од 80 -тите години на облека за жени мажи. Кога ја носите оваа унисекс гроздобер капа за патувања за сонце на плажа за да одите на забава, дневни излети или активности на отворено, тоа ќе ве направи најискрениот фокус на толпата, а исто така и да изгледате кул насекаде. Облека од 90 -тите/80 -тите за жени мажи - дизајнирани за унисекс нашите капи на корпи доаѓаат во различни различни бои за да одговараат на вашата индивидуалност. И, исто така, едноставниот дизајн на унисекс го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Willе се вклопи добро со вашата дневна кошула погодна за одмор, патување, патување, пешачење, качување, кампување, шетање на улица, плажа, одење, забава, возење и активности на отворено, итн. Материјал : Нашата машка женска 90 -ти капа е направена од 100 % Полиестерска измиена ткаенина, мека и дише, лесна и не е лесна за бледнее, издржлива и миење, иако по многу пати чистење, нашиот унисекс хип-хоп рибарски корпа капа капаче сè уште може да ја задржи мекоста без да избледи бојата, можете да ги носите за нив долго време. Големина : една големина одговара за повеќето жени мажи, обем на капа : 22-22.8 '' (56-58 см), обре : 2,7 '' (7см), висина : 3,2 '' (8 см). Овие капаци на сонцето за лето се погодни за жени/мажи/тинејџери. Совет за чистење : Само миење на рацете!. 100% полиестерски материјал. Само миење на рацете. Враќање во капачето од 80 -тите/90 -тите : Нашата капа од 80 -тите години на облека од 90 -тите години вклучува елементи од 80 -тите и 90 -тите години, со што целокупната колекција на фустани покажува повеќе мода и тренд. Што е една од одличните опции за додатоци за облека од 80 -тите години на облека за жени мажи. Кога ја носите оваа унисекс гроздобер капа за патувања за сонце на плажа за да одите на забава, дневни излети или активности на отворено, тоа ќе ве направи најискрениот фокус на толпата, а исто така и да изгледате кул насекаде.

Особините