.

3drose Смешно симпатично беспилотно летало што носи среќен роденденски знак Дрон сатира. - шишиња со вода

3drose Смешно симпатично беспилотно летало што носи среќен роденденски знак Дрон сатира. - шишиња со вода

DEN 1403.20

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама. Висок сјај обложен со бела надворешност; Слика отпечатена од обете страни. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од не'рѓосувачки челик. Превртете го плунката со отстранлива слама. Висок сјај обложен со бела надворешност; Слика отпечатена од обете страни. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Смешно симпатично беспилотно летало што носи среќен роденден знак дрон сатира за цртани шише со вода е еколошки начин да го носите омилениот пијалок на училиште, работа или каде и да одите. Ова шише со вода од не'рѓосувачки челик од 21oz се одликува со прелистувач со отстранлива слама. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина.

Особините