.

Оригинална замена за далечински управувач на климатик за универзален климатик за електролукс

Оригинална замена за далечински управувач на климатик за универзален климатик за електролукс

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

[Чувствително за употреба] Далечинскиот управувач за замена може да се користи без поставување, со лесен и целосен пристап до сите копчиња [Издржлив материјал] Овој далечински управувач е направен од ABS материјал, кој има добра отпорност на абразија и издржливост. [Совршена замена] Далечинскиот управувач со AC е идеален во случај на изгубен, оштетен далечински управувач или потреба за нов далечински управувач. [Компатибилни модели] Овој далечински управувач со универзален климатик е погоден за употреба со климатизери. [Стабилно и заштеда на енергија] Далечинскиот управувач може да работи нормално со 2 батерии на ААА (не е вклучена), стабилна и заштеда на енергија. [Чувствително за употреба] Далечинскиот управувач за замена може да се користи без поставување, со лесен и целосен пристап до сите копчиња. [Издржлив материјал] Овој далечински управувач е направен од ABS материјал, кој има добра отпорност на абразија и издржливост. [Совршена замена] Далечинскиот управувач со AC е идеален во случај на изгубен, оштетен далечински управувач или потреба за нов далечински управувач. [Компатибилни модели] Овој далечински управувач со универзален климатик е погоден за употреба со климатизери. [Стабилно и заштеда на енергија] Далечинскиот управувач може да работи нормално со 2 батерии на ААА (не е вклучена), стабилна и заштеда на енергија. [Компатибилни модели] Овој далечински управувач со универзален климатик е погоден за употреба со климатизери.

Особините

Item Type:
Air Conditioner Remote Control
Material:
ABS
Battery:
2 x AAA (Not Included)
Applicable:
Suitable for Air Conditioner
Package List:
1 x Air Conditioner Remote Control: