.

Safrisior Women Women Longever Road Reck Crop Crop Top Slim Fit тренингот јога спортска култура врвна кошула на елек што излегува надвор

Safrisior Women Women Longever Road Reck Crop Crop Top Slim Fit тренингот јога спортска култура врвна кошула на елек што излегува надвор

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

75% најлон, 25% спандекс Повлечете го затворањето. Врвот на резервоарот за ракави на ракави изработен од висока еластичност материјал, исечен основен резервоар ве тера да се чувствувате удобно, дише, меко за носење во текот на летото. Основна цврста резервоарка врвна маичка со маичка со маица со тренингот тенок фит екипаж на вратот, без квалитетна истегната ткаенина за спорт, мека слаби јога активни врвови на резервоарот, резервоарот за кошула од вратот за тинејџерски девојки. Ским резервоар врвот со бела црна сива сина каки боја, лесна за спарување со кое било копче, како што се фармерки, хеланки, здолништа, скитници, шорцеви за велосипеди, џемпери за да се направи обичен или спорт изглед. Тенок фит кошула за елек е трендовски тесен ракав, без исечен кошула за жени, спортски секојдневно носење. Плажа, струка, улична облека. Секси слабиот врв за жени и тинејџери кои излегуваат од врвни облеки. Тенок фит резервоар врвот изработен од мека, истегната, дишење и удобна, направете совршена ласкава форма на телото. Основна маичка со обични култури е одлично лето што излегува на врвови за жени, во кои има без ракави, вратот на екипажот, широки ленти, исмејувачки врат, тесен, слаби, тенки вклопувања, врвови за спортски резервоари за жени обични јога за вежбање.

Особините