.

Hjgarden 2pcs Цветниот тенџере за броеви на тенџере меморандум Меморија за стискање на фото клип белешка за декорација на простории за канцелариски студии, сина

Hjgarden 2pcs Цветниот тенџере за броеви на тенџере меморандум Меморија за стискање на фото клип белешка за декорација на простории за

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Количина : Пакетот вклучува 2 држачи за сини цвеќиња и клипови со жица Овие ќе додадат малку земја на вашата маса. Големина : Секоја мала штанд е широка околу 3,2 см / 1.26in и целата штанд е висока околу 10,5 см / 4,13in. Ова е вистинската висина за да можат да ја видат, но не толку висока што го блокира погледот. Материјали : Направено од дрво и железо во комбинација со еколошки материјали, компактен и преносен, не зазема простор, ја прави вашата работна површина попривлечна. Широк спектар на апликации : Погоден за свадби, ангажмани, роденденски забави, барови, шалтери за кујни, годишнини за забави, маси, дневни соби, трпезарии, кафулиња, тераси, тенџере, домашен декор и употреба во канцеларија. Со нив, вашата забава или собир ќе бидат забавни и импресивни. Прекрасен и нежен дизајн : Tripod Tripop е дизајниран со пролетна поддршка на калем и цврста база на дрво, што е еластично и не е лесно да се пробие. Брилијантни бои и форми на садови ги прават добар избор за декор на таблети. Одлични места за држач за картички, бонбони, табели за вклучена, броеви на табели, поставки за табели за вклучена, цветни аранжмани, држачи за картички или што било што може да се користи со слатки и рустични етикети. Ставете го штандот на масата. Количина : Пакетот вклучува 2 држачи за сини цвеќиња и клипови со жица. Овие ќе додадат малку земја на вашата маса. Големина : Секоја мала штанд е широка околу 3,2 см / 1.26in и целата штанд е висока околу 10,5 см / 4,13in. Ова е вистинската висина за да можат да ја видат, но не толку висока што го блокира погледот. Материјали : Направено од дрво и железо во комбинација со еколошки материјали, компактен и преносен, не зазема простор, ја прави вашата работна површина попривлечна. Широк спектар на апликации : Погоден за свадби, ангажмани, роденденски забави, барови, шалтери за кујни, годишнини за забави, маси, дневни соби, трпезарии, кафулиња, тераси, тенџере, домашен декор и употреба во канцеларија. Со нив, вашата забава или собир ќе бидат забавни и импресивни. Прекрасен и нежен дизајн : Tripod Tripop е дизајниран со пролетна поддршка на калем и цврста база на дрво, што е еластично и не е лесно да се пробие.

Особините