.

Наполеон од Шрев Стерлинг Сребрена салата која служи лажица 9 “

Наполеон од Шрев Стерлинг Сребрена салата која служи лажица 9 “

DEN 952.00

Стока
Достапно е за нарачката

Состав : Стерлинг сребро Производител : Шрев. Проверете ја нашата серија за информации за собирање сребро на You Tube : Наполеон од Шрев Стерлинг Сребрена салата што служи лажица 9; Во образецот Наполеон од Шреве. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Особините