.

Yellowstone Dutton Ranch Ranch Long Hongs Hago Craishy Chater Phater

Yellowstone Dutton Ranch Ranch Long Hongs Hago Craishy Chater Phater

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

75% памук, 25% полиестер Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Официјално лиценциран производ на Yellowstone. Дизајн со висок квалитет. Загарантирано е задоволството. Одлична идеја за подароци!. Официјално лиценциран jelltone Dutton Ranch Ranch Long Hongs Hage Craise Cravener Hat. Оваа зелена и портокалова „Yellowstone“ прилагодлива капа за камионџии е направена од полиестер и го има класичното лого на долги рогови „Датон Ранч“ на предната страна со заоблена сметка и прилагодлива шминка за мрежи.

Особините