.

1 -пакет 5м/16.4ft Сина неонска LED светлосна светлина ел жица - дебелина од 3,2 мм - напојувано од 6V преносен - 4АА - звук активен - занаетчиска неонска жица Стринг светлина з?

1 -пакет 5м/16.4ft Сина неонска LED светлосна светлина ел жица - дебелина од 3,2 мм - напојувано од 6V преносен - 4АА - звук активен

DEN 271.20

Стока
Достапно е за нарачката

Најголем на пазарот : Доставува постабилна и интензивна боја од другите жици на ЕЛ Понудете 360 степени на осветлување. Време на живот : Повеќе од 12. Боја : Сина - Должина : 5m/16.4ft- напојување од 6 V - звук активна (вклучена батерија) - режими : вклучено/исклучено/звук активен. Апликации : Костуми, облека, додатоци, осветлување на акцент на ентериер, режими на автомобили, компјутерски режими итн. Вашата имагинација е граница : Cosplay, самовили, костуми на Трон, карневал, Ноќта на вештерките, Божиќ, свадба, ноќен живот, носат за носење… дури и безбедносни светла. Други достапни опции за ширина : 1,4 мм, 2,3 мм, 3,2 мм, 2,3 мм заварени (со прирабница) и 3,2 мм заварени (со прирабница). Најголем на пазарот : Доставува постабилна и интензивна боја од другите жици на ЕЛ. Понудете 360 степени на осветлување. Време на живот : Повеќе од 12. Боја : Сина - Должина : 5m/16.4ft- напојување од 6 V - звук активна (вклучена батерија) - режими : вклучено/исклучено/звук активен. Апликации : Костуми, облека, додатоци, осветлување на акцент на ентериер, режими на автомобили, компјутерски режими итн. Вашата имагинација е граница : Cosplay, самовили, костуми на Трон, карневал, Ноќта на вештерките, Божиќ, свадба, ноќен живот, носат за носење… дури и безбедносни светла. Други достапни опции за ширина : 1,4 мм, 2,3 мм, 3,2 мм, 2,3 мм заварени (со прирабница) и 3,2 мм заварени (со прирабница). Карактеристики и придобивки од El Wire : Cool на допир Шарена и мека светлосна вода отпорна и временските услови може да се свиткаат, плетеат, исечени и да се разделат лесно за да се монтираат на површината со лепила, игла, лепило, жица, итн.

Особините