.

Држач за филтрирање на кафе Apoimna, складирање на држач за филтрирање на кафе со црна корпа, контејнер за филтрирање за филтрирање за кафе, за бројач, додатоци за кафе,

Држач за филтрирање на кафе Apoimna, складирање на држач за филтрирање на кафе со црна корпа, контејнер за филтрирање за филтрирање за кафе,

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Наменето за филтер за кафе : Нашите мерки за складирање на филтрирање за кафе во корпа 6,2 "во дијаметар x 6,1" високо, што е совршено за најчестите филтри за големина, особено погодни за филтри за Bunn, филтри за мелита Ова складирање на држачот за филтрирање на кафе за кафе ги спречува вашите филтри за кафе да губат од губење Облик, заштити ги овие филтри за кафе од прашина и друг неред и додава класа во вашиот дом или кафе. Контејнер за филтрирање на филтрирање Sturde & Traible Cafe : Нашето складирање на држачот за филтрирање на кафе, изработено од галванизиран челик, цврст и издржлив, не е лесен за пробивање и деформација, што може да ви обезбеди удобна услуга за долго време. Нежните внатрешни работи и површината се многу лесни за чистење, само избришете со влажна крпа. Доаѓа со капак за да го задржи филтерот подалеку од прашина, влага и друг неред. Додатоци за украси за кафе со кафе : Ова складирање на филтер за кафе е совршен начин да ги скриете грозоморните филтри за кафе без да заземате простор повеќе! Тоа е совршен додаток на вашиот декор за кафе-бар. Тркалезниот може да се постави насекаде во близина на кафе машината, на шанкот или на полицата, полесно е да се достигне отколку држачот за филтрирање на кафе монтиран и ви заштедува време за приготвување!. Повеќе-употреба за складирање на филтер за кафе : Контејнерот за филтер за кафе за контра голем внатрешен капацитет е доволен за да ги чувате дневните филтри за кафе, помага во одржувањето на кујната и барот чиста и уредна. Може да се користи како организатор за филтри за кафе, но и за зрна кафе, К чаши, бонбони, млечни топчиња, закуски или лисја од чај, итн. Запознајте различни потреби во вашиот живот. Совршен подарок за домашен декор : Нашиот организатор за филтрирање на кафе со капа со капак е совршен подарок за бариста и loversубители на кафе. Одличен начин е да ви помогнеме и вашето семејство или пријатели да се ослободат од сите пластични кеси. е внимателен подарок за lубител на кафе на домаќинството, Денот на благодарноста, Божиќ или роденденски забави, носи чиста и удобна атмосфера во секоја просторија. Наменето за филтер за кафе : Нашите мерки за складирање на филтрирање за кафе во корпа 6,2 "во дијаметар x 6,1" високо, што е совршено за најчестите филтри за големина, особено погодни за филтри за Bunn, филтри за мелита. Ова складирање на држачот за филтрирање на кафе за кафе ги спречува вашите филтри за кафе да губат од губење Облик, заштити ги овие филтри за кафе од прашина и друг неред и додава класа во вашиот дом или кафе. Контејнер за филтрирање на филтрирање Sturde & Traible Cafe : Нашето складирање на држачот за филтрирање на кафе, изработено од галванизиран челик, цврст и издржлив, не е лесен за пробивање и деформација, што може да ви обезбеди удобна услуга за долго време.

Особините