.

ОЕМ стил на затегната хромирана орев 10мм x 1,25мм нишка Компанија компатибилен со Honda TRX 400 4X4 Надзорник 1995-2003

ОЕМ стил на затегната хромирана орев 10мм x 1,25мм нишка Компанија компатибилен со Honda TRX 400 4X4 Надзорник 1995-2003

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Зацврстена челична хромирана орев Продаден како 16 пакет. Овие ореви од ornорн, се совршен додаток за да ги зголемите вашите сопствени тркала. Со главата со совршена големина, овие навртки за лапчиња лесно се отстрануваат со стандардни приклучоци за големина и нема да ги омажат тркалата. Овие ореви на oranr lug се суштински додаток на тркалото со голема вредност.

Особините