.

Руменило overубовник на боксерот - 9 инчи долги вибрирачки дилдо далечински управувач - дебела мека реална реална реална реалистична вратило - Цврста база на чаша за в

Руменило overубовник на боксерот - 9 инчи долги вибрирачки дилдо далечински управувач - дебела мека реална реална реална реалистична вратило

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Моќ - моќни вибрации Повеќекратни прилагодливи поставки за брзина погодно контролирани со пресврт на бирање на далечинскиот управувач. Чувствувајте се : меко реално чувство со вистинска количина на цврстина за подобро од вистинското искуство. Разновидна - основата на чашата за вшмукување ќе се држи до скоро секоја мазна рамна не порозна површина и е компатибилна со прицврстување. Мир на умот - Одговорно направено од руменило. Производи за задоволство на квалитетот од 2007 година. 3 -та партија тестирано тело безбедно. Не содржи никакви фталати, БПА, мириси. Големина : должина од 9 инчи (6,5 инчи вметната) x 2 инчи ширина.

Особините