.

Bizen Kikuwari 5.1inch Sake Carafe Black Ceramic направен во Јапонија

Bizen Kikuwari 5.1inch Sake Carafe Black Ceramic направен во Јапонија

DEN 875.20

Стока
Достапно е за нарачката

Bizen kikuwari sake carafe базирана боја е црна. Материјалот е керамика. Големината е W5. Кога сакате други карафи за добро : Микробранова бр : Орна. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Испраќам производ кој е помалку од 99 долари во сал или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена) и Повеќе од 100 долари во EMS или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Bizen Kikuwari Sake Carafe. Бојата заснована е црна. Материјалот е керамика. Големината е W5. Кога сакате други карафе, карафе, карафе, карафе, карафе, пребарувате-Watou.asia sake carafe-“.

Особините