.

Најдобри подароци за мајка - лажичка за чај од мама, смешна врежана не'рѓосувачка челик - мама подарок од ќерка син - Денот на мајката/роденден/Божиќни подароци

Најдобри подароци за мајка - лажичка за чај од мама, смешна врежана не'рѓосувачка челик - мама подарок од ќерка син - Денот на мајката/роденден/Божиќни

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен подарок : Оваа лажица е одличен подарок Секое време тие користат лажица, тие ќе мислат на вашата loveубов кон нив. Може да се користи во многу наврати, како што се роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму. Интересен дизајн : Нашите лажици се дизајнирани од професионални дизајнери. Може да се користи како прекрасна и намерна белег за да се додаде забавата на животот. Големина : Лажицата е долга околу 7,5 инчи и ширина 1,2 инчи. Рачката на лажицата е подолга, така што е полесно да се користи. Тоа ве спречува да бидете распрснати. Висок квалитет : Нашата лажица е изработена од не'рѓосувачки челик. Зафатена и издржлива. Забележете забележете дека по секоја употреба, чиста и суво што е можно поскоро. На овој начин, лажицата ќе остане со вас подолго. Завискање на подароци : Нашите лажици се опремени со прекрасна кутија за подароци, која конечно е спакувана во транспарентна торба за опции. Не треба повеќе да ја спакувате, тоа е дефинитивно добар избор за подароци. Совршен подарок : Оваа лажица е одличен подарок. Секое време тие користат лажица, тие ќе мислат на вашата loveубов кон нив. Може да се користи во многу наврати, како што се роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму. Интересен дизајн : Нашите лажици се дизајнирани од професионални дизајнери. Може да се користи како прекрасна и намерна белег за да се додаде забавата на животот.

Особините