.

Nalgene Kids Grip-N-Gulp шишиња со вода, доказ за истекување на сипи чаша, издржлива, БПА и БПС бесплатно, безбедна машина за миење садови, еднократно и одржливо, 12 унци, зелени ?

Nalgene Kids Grip-N-Gulp шишиња со вода, доказ за истекување на сипи чаша, издржлива, БПА и БПС бесплатно, безбедна машина за миење садови,

DEN 270.40

Стока
Достапно е за нарачката

БПА бесплатно, направено со користење на најдобрите пластика и метали Одлично за употреба и во активности на отворено и во затворено. Одличен изглед и иновативни решенија за носење за вашите течности. БПА бесплатно, направено со користење на најдобрите пластика и метали. Одлично за употреба и во активности на отворено и во затворено. Одличен изглед и иновативни решенија за носење за вашите течности. Контејнерите на Налген се издржливи, паметно дизајнирани и се направени да издржат некои од најекстремните услови во светот. Сега компанијата што ви донесе груби контејнери доволно силни за секоја авантура ви носи шише дизајнирано за сосема нова авантура- мали деца. Шишето со вода без вода на Nalgene Tritan Grip-N-Gulp BPA е доволно тешко за да преживее да се фрли од подвижен миниван, да се истури доволно доказ за да ги принуди родителите да ги обвинат дамките на килимот на кучето и доволно доказ за мирис за да се овозможи остатоци од млеко неоткриен под каучот со месеци. Што е најважно, им овозможува на малите да научат да пијат како големи деца, благодарение на неговиот гумен капак и удобно пластично уста. Искористете го ова шише на кој било ранец, торба за пелена или шетач за практичноста што треба да се оди. Бидејќи ова шише е произведено без БПА, можете да бидете сигурни дека е безбедно за вашето дете. За Налгене Налгене е за сите да им се помогне на луѓето да ги поедностават своите животи додека ја почитуваат околината. Затоа тие создадоа контејнери што можат да се користат од сите видови, направени од широк спектар на материјали за да одговараат на вашите лични преференции, потреби и начин на живот.

Особините