.

држач за хартија за хартија Luckxuan за бања Вертикална ролна хартија хартија полица за салфетка Десктоп за хартија за хартија

држач за хартија за хартија Luckxuan за бања Вертикална ролна хартија хартија полица за салфетка Десктоп за хартија за хартија

DEN 486.72

Стока
Достапно е за нарачката

Изгледот на елегантната сребрена боја и модниот дизајн ќе го подобри нивото на вашиот дом Овој држач за ролна е погоден за повеќето брендови ролна хартија. Лесен за употреба без комплексна инсталација. Исто така, да ве натера брзо да користите хартиена крпа. Може како подарок за вашите пријатели, а исто така може да ја украси вашата кујна или куќа. Пријавете се на кујна, салон, спална соба, ресторан, итн. Елегантна сребрена боја и изглед на моден дизајн ќе го подобрат вашиот дом на ниво. Овој држач за ролна е погоден за повеќето брендови ролна хартија. Лесен за употреба без комплексна инсталација. Исто така, да ве натера брзо да користите хартиена крпа. Може како подарок за вашите пријатели, а исто така може да ја украси вашата кујна или куќа. Пријавете се на кујна, салон, спална соба, ресторан, итн. Сопственикот на современиот дизајн е погоден за дома, кујна и бања, итн. Спецификации : Производ : Едноставен вертикален список за складирање на хартија : модерна/европска/пастирска боја : кајсија/сиво Бел материјал : ПП Големина : 31*14.

Особините