.

Врзана боја Јужна Каролина знаме ПУ кожени моливи за моливи мултифункционални садови за садови

Врзана боја Јужна Каролина знаме ПУ кожени моливи за моливи мултифункционални садови за садови

DEN 335.84

Стока
Достапно е за нарачката

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер. Голем капацитет, направете ја вашата маса организирана, стилски и убави обрасци и подобро украсете ја вашата соба. Погодно е за канцеларии, училишта, домови, каде и да треба да ги организирате секојдневните предмети. Може да се користи како креативен подарок за деца, наставници и колеги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги при купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер. Голем капацитет, направете ја вашата маса организирана, стилски и убави обрасци и подобро украсете ја вашата соба. Погодно е за канцеларии, училишта, домови, каде и да треба да ги организирате секојдневните предмети. Може да се користи како креативен подарок за деца, наставници и колеги.

Особините