.

Шарено Бернез планинско куче спортско шише со шише со шише со вода Изолиран алуминиум топла ладна чаша пијалок Тумблер за велосипедизам 400 мл

Шарено Бернез планинско куче спортско шише со шише со шише со вода Изолиран алуминиум топла ладна чаша пијалок Тумблер за велосипедизам

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

Направени од алуминиум, шишињата со вода се лесни и лесни за носење без да го оптоваруваат вашиот багаж Шише за патна вода, со дијаметар од 2,6 инчи, капацитет од 400мл/600 мл, погоден за пакување на подароци. Може да се постави стабилно, а устата за шише е тркалезна и мала, што е погодно за директно пиење. Капакот на спортското шише со вода е дизајниран со прстен за запечатување, кој не е лесно да се протекува; Баркот на ременот е погодна за закопчување на ранци, чанти и училишни кеси. Шишето со вода во салата е богато со боја и има суштина. Алуминиумското шише со вода има тесна уста и тело што не се лизга. Може да се инсталира на држачот на чашата на велосипедот, и не е лесно да се испушти при пиење. Изолирани, еднократно и лесни за чистење, изолираното шише со вода е совршено за секојдневна употреба на велосипедизам и можете да ги однесете на вашиот велосипед, автомобил, канцеларија, салата или на кое било друго место. Направени од алуминиум, шишињата со вода се лесни и лесни за носење без да го оптоваруваат вашиот багаж. Шише за патна вода, со дијаметар од 2,6 инчи, капацитет од 400мл/600 мл, погоден за пакување на подароци. Може да се постави стабилно, а устата за шише е тркалезна и мала, што е погодно за директно пиење.

Особините