.

Обик постери за платно на Weeknd Canvas Wallидна уметност декор Декорација на спална соба за декорација на необјаснување12x18inch

Обик постери за платно на Weeknd Canvas Wallидна уметност декор Декорација на спална соба за декорација на необјаснување12x18inch

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Постер за HD Canvas : отпечатоци со слика со слика со висока дефиниција на платно со живописна боја на дебело квалитетно платно за да се создаде изглед и чувство на оригиналната природа и ремек -дело Висококвалитетни материјали : Постерот изработен од платно со висока густина, што ја прави сликата полна со боја, животна и не згаснува. Декорација на собата : Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе. Совршена големина за секоја просторија. Совршен подарок : Оваа извонредна декорација на wallидовите на постер ќе и ’даде на вашата соба нов изглед. Тој е многу погоден како Божиќен или роденденски подарок за семејството и пријателите. За овој производ : Нашиот постер за платно е изработен од водоотпорно печатење на платно, ве молиме не избришете со влажна крпа, само користете кадифен производи за нежно прашина. И ве молиме, дозволете одредена разлика во бојата. Постер за HD Canvas : отпечатоци со слика со слика со висока дефиниција на платно со живописна боја на дебело квалитетно платно за да се создаде изглед и чувство на оригиналната природа и ремек -дело. Висококвалитетни материјали : Постерот изработен од платно со висока густина, што ја прави сликата полна со боја, животна и не згаснува. Декорација на собата : Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе. Совршена големина за секоја просторија. Совршен подарок : Оваа извонредна декорација на wallидовите на постер ќе и ’даде на вашата соба нов изглед. Тој е многу погоден како Божиќен или роденденски подарок за семејството и пријателите. За овој производ : Нашиот постер за платно е изработен од водоотпорно печатење на платно, ве молиме не избришете со влажна крпа, само користете кадифен производи за нежно прашина. И ве молиме, дозволете одредена разлика во бојата. На драг купувач 【Опис на материјалот】 Платно 【Структура на додатоци】 Во спецификацискиот блок во боја, безобразно беж значи без рамка, рамка сива значи врамена слика (вклучително и дрвена рамка + нокти кои не се означуваат) 【Изведба на производот】 Фина изработка : Изберете висок квалитет Материјали, голема густина и издржлива.

Особините