.

Budge Premier Pithth Wheel RV Cover одговара на петто тркало RVS до 44 'долги, 528 L x 102 W x 108 H

Budge Premier Pithth Wheel RV Cover одговара на петто тркало RVS до 44 'долги, 528 L x 102 W x 108 H

DEN 13617.44

Стока
Достапно е за нарачката

Наменето да се вклопи : Оваа RV покритие одговара на петто тркало RVS 528 "L X 102" W X 108 "H Сите временски услови : Оваа надворешна RV покривка е направена од полиестер со тешки 300 дени. Зиперски панели за лесен пристап додека е покриен вашиот RV. Безбеден : Системот за обезбедување на јаже е вклучен за да помогне во обезбедувањето на RV за време на сите временски услови. Наменети да одговараат : Овој RV покритие одговара на петто тркало RVS 528 "L X 102" W X 108 "H . Сите временски услови : Оваа надворешна RV покритие е направена од полиестер со тешки 300 дени. Панели за пристап : Оваа 5 -та тркала RV -покритие има целосна панелна панел за лесен пристап додека е покриен вашиот RV. Безбедно : Системот за обезбедување на јаже е вклучен за да помогне во обезбедувањето на RV за време на сите временски услови. Покривот на Петтото тркало на Budge Premty Wheel е изработен од долготраен 300 денерски полиестерски материјал. Тешката покривка на RV обезбедува заштита од сите временски услови за вашиот RV или моторна куќа. Покривот е целосно водоотпорен, со дополнителна облога DWR за крајна заштита на водата.

Особините