.

Littledream 100 игли игли за шиење Везење бр.

Littledream 100 игли игли за шиење Везење бр.

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал за игли за шиење на рацете : Иглите се изработени од позлатени со никел, ултра-тенки, отпорни на 'рѓа, трајни, може да се применуваат повеќе пати многу пати Игли за големина на шиење : Игли за монистра бр. 7, 2,25 инчи во должина и 0,8 мм во дијаметар. Игла за шиење Одлична вредност : Вкупно 100 парчиња сет. Комплетот за игли за монистра доаѓа со 100 парчиња иглички игли на брада, остар долги и тенки. Придобивки од наводите за игла за шиење на рацете : Можете да ги користите овие игли за шиење, занаети, уметност и правење накит, доволно тенки за навојни мониста со различни големини. Земја на потекло : Тајланд. Игли за големина на шиење : Игли за монистра бр. 7, 2,25 инчи во должина и 0,8 мм во дијаметар.

Особините