.

Flairy Land LPN ѓердан loveубовен јазол 14K бело злато завршница - навистина одличен подарок за ѓердан LPN - LPN ѓердан за LPN благодарам LPN благодарност за подарокот за пензионира

Flairy Land LPN ѓердан loveубовен јазол 14K бело злато завршница - навистина одличен подарок за ѓердан LPN - LPN ѓердан за LPN благодарам

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Најдоброто ѓердан за некој посебен - нашиот ѓердан е совршен подарок, особено ако тие се мода Сестра, пријател, мама, тетки, баба, вереница, сопруга, во закони, маќеа, невеста, ќерка, семејство, шеф, соработници и многу повеќе. Дајте им на овие ѓердани на секого и избришете ја облеката!. Персонализирајте го искуството за Unboxing - Нема подобра комбинација отколку да мора да го подарите овој ѓердан со честитка. Картата е исклучиво дизајнирана од професионален дизајнер и е обезбедена во кутија за подароци. Изненадете ја вашата сакана со овој сладок подарок!. Материјал и големина - Нашите ѓердани се изработени со УВ отпорен материјал и облоги за да се спречи идното обезцветеност и да се одржи бујната завршница. Направено и позлатено со висококвалитетно сребро за да се обезбеди долготрајна завршница. Секој приврзок доаѓа со ланец на ѓердани од 22 инчи, кој исто така е продолжение со цел да ја пронајдете совршената големина одговара! Значи, тоа ќе биде удобно носење за сите големини на вратот. Совршено за какви било прилики - Нашите ѓердани ќе бидат совршен подарок за Денот на благодарноста, Денот на мајката, свадбата, оженет, брак, ангажман, Денот на вineубените, роденденската забава, годишнината, денот на шефовите, подарокот за пензија, Божиќната забава, Санта Тајните подароци, И благодарам подарок! Совршено како додаток на колекциите за накит на примателите. Што ве тера да се двоумите? - Земете го нашиот сребрен ѓердан сега и видете ја разликата со другите. Не нарачувајте ја втората ако нашите ѓердани не ве насмевнуваат.

Особините