.

Замавта Оптима зафат Црн Степлер

Замавта Оптима зафат Црн Степлер

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

25% поголем капацитет од стандардните степнувачи - главни листови 2-25 листови кога се користат со Swingline S 4 Премиум главни делови. Непречено контурирана за засилена рачна удобност : Лесно е да се собере за прецизност и контрола. Подобрени материјали за меко чувство за удобност на спојување. Метална конструкција за максимална издржливост. 25% поголем капацитет од стандардните степнувачи - главни листови 2-25 листови кога се користат со Swingline S. 4 Премиум главни делови. Непречено контурирана за засилена рачна удобност : Лесно е да се собере за прецизност и контрола. Подобрени материјали за меко чувство за удобност на спојување. Метална конструкција за максимална издржливост. Опис на производот Ергономски дизајниран специјално за удобна рачна употреба. Може да се пофали со 25% поголем капацитет од другите степнувачи на бирото. Без џем со Swingline S. 4 или Оптима Премиум Стејплс. Стои вертикално или седи хоризонтално. Метал со засилен материјал со меко чувство за удобност на затегнување. 2 5/8 AMP; quot; длабочина на грлото. Оптоварува целосна лента 210 од 1/4 AMP; quot; Стандардни главни делови. вклучително и без заглавување. Тип на степлер : Капацитет на десктоп со целосна лента : Целосна лента 210 Големина на главните страни на користен главен дел : 1/4 AMP; QUOT; Вид на користен главен дел : Стандард. Swingline S7087810 B Optima Grip Stapler е ергономски дизајниран специјално за рачна употреба.

Особините