.

Наинл сет од 2 симпатични смешни мрзливи бебе виси на дрво шарени цветни цвеќиња гранка симпатична цртана филмско животно на бел автоматски сензор LED самрак до зори

Наинл сет од 2 симпатични смешни мрзливи бебе виси на дрво шарени цветни цвеќиња гранка симпатична цртана филмско животно на бел автоматски

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

Автоматски сензор самрак до зора ноќна светлина : голема осветленост предводена внатре, осветлува во самракот, автоматски се исклучува во зората; вклучете 2 предмети ноќни светла Димензија : 3 во W x 4,5 во d x 2 во ч; нето тежина : 60g ;. Влезен напон : AC110-127 V; излезен напон : DC2.8 V; струја : ≤25ma; моќност : 0,5 W ;. Тоа трае до 100000 часа. Може да се користи во спална соба или на друго место на кое му треба микро светлина. Симпатична смешна мрзливост бебе кое виси на дрво шарени цветни цвеќиња гранка симпатична цртана филмско животно на бела позадина авто -сензор LED самрак до зора ноќна светлосна инструкција (1) Вовед Осветлувањето во внатрешноста на внатре.Current : ≤25ma; 4.dimension : 3 во W x 4,5 во d x 2 во H (76mm x 114mm x 48mm); 5.net тежина : 60g; 6. моќност : 0,5 W; (3) Осветлување Modethis LED сензор ноќно светло светло од осветленоста на светлината. Фотокондуктивната отпорност во ноќното светло откривање на надворешната светлина. Додека надворешната околност се затемнува, контролата на фотокондуктивната отпорност да го вклучи колото, тогаш ноќната светлина започнува осветлување.

Особините