.

Cataku кравјо животински уметност спортско шише со вода 32oz со слама капак и рачка од не'рѓосувачки челик двојно вакуум изолирана вода колба Термо кригла

Cataku кравјо животински уметност спортско шише со вода 32oz со слама капак и рачка од не'рѓосувачки челик двојно вакуум изолирана

DEN 527.84

Стока
Достапно е за нарачката

Изолиран вакуум : Чувајте го вашиот пијалок ладен со часови со двојно идови Изолиран костум за шише со вода за теретана, час по јога или додека сте надвор за какви било активности на отворено, како што се летна забава, велосипедизам, трчање, пешачење, ранец или кампување. Совршена големина : Двете големини од шишиња со вода 20oz/32oz се дизајнирани со совршена големина и за вашиот син и за ќерка и за возрасни се вклопуваат во страничен џеб на ранец. Протек на доказ за слама капаче со широка рачка на јамка, го олеснува носењето насекаде, идеално за патување, училиште, кампување и секојдневна хидратација. Премиум не'рѓосувачки челик : Нашите шишиња за пиење се произведуваат од супериорен 18/8 не'рѓосувачки челик, без БПА. Обезбедува чист, чист вкус што нема да ги задржи или пренесува вкусовите. Забелешка : За да го заштитите квалитетот на дизајнот на печатење, предлагаме да го миете ова шише со вода од не'рѓосувачки челик со рака. За надворешната страна од шишето, предлагаме да користите мек дел од сунѓер, не дозволувајте да се впие во вода за садови премногу долго. Материјали за шише со спортска вода : 18/8 не'рѓосувачки челик - Премиум 304 Храна од не'рѓосувачки челик капацитет : 20oz (600ml)/32oz (1000ml) Големина : 10,8*2,8in/13.3in Пакет вклучува 1 x Sport Water Shott Двоен wallид термо ова шише со вода со двојна wallидна вакуумска изолација технологија ги одржува вашите пијалоци топло и ладно подолго време и е подготвена да пие во секое време.

Особините