.

Кралска масажа Универзална масажа маса за маса на лулка од лулка - крем

Кралска масажа Универзална масажа маса за маса на лулка од лулка - крем

DEN 287.84

Стока
Достапно е за нарачката

Универзална - една големина одговара на повеќето дизајн е компатибилен со повеќето брендови на маси за масажа и столчиња Вклучува 2 ленти за кука и јамка на задниот дел за да се прикачат на постојната лулка за лице. Мека ПВЦ кожа - печат за да изгледа како вистинска кожа, нашата ПВЦ кожа е мека на допир и лесно се мие. Разновидност - Со неколку опции во боја за избор, можете да одговарате на постојната боја на табелата или контраст со нова опција. Трајно - патент -покритие е дизајниран да трае со години на редовна дневна употреба. Стандардна големина - Мерење на дебелина од 11,5 "x 11,5" S 2.3 ", секоја перница за лице брзо ќе ја замени вашата постојна перница. Универзална - една големина одговара на повеќето дизајни е компатибилен со повеќето брендови на табели за масажа и столчиња. Вклучува 2 ленти за кука и јамка ленти На задната страна за да се прикачи на постојната лулка за лице. Мека ПВЦ кожа - Запечатена да изгледа како вистинска кожа, нашата ПВЦ кожа е мека на допир и лесно се мие. Разновидност - со неколку опции во боја за избор, можете да одговарате на постојната маса боја или контраст со нова опција.

Особините