.

Феер плажа облечена облека маички кошула поставена морска странична облека облека лабава 2 парчиња поставени облеки

Феер плажа облечена облека маички кошула поставена морска странична облека облека лабава 2 парчиња поставени облеки

DEN 4256.00

Стока
Достапно е за нарачката

Должина на панталони : шорцеви Врвни стилови; кошули. Кошула со долги ракави; кратки ракави. За сезоната : лето. Име на ткаенина : Памук. Должина на панталони : шорцеви. Врвни стилови; кошули. Кошула со долги ракави; кратки ракави. За сезоната : лето. Име на ткаенина : Памук. Должина на панталони : УСЛОВИ. кошули со долги ракави; Кратки ракави. , малку еластично и удобно.

Особините