.

Пулабо 3,5 мм мини до РЦА стерео аудио кабел, 6 стапки и популарен достапен

Пулабо 3,5 мм мини до РЦА стерео аудио кабел, 6 стапки и популарен достапен

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

6 стапки со должина нуди проширени опции за поставување Било какви прашања, слободно контактирајте не. Willе се потрудиме да решиме каков било проблем што ќе го сретнете. Конектори отпорни на корозија. Студио кодирани кодирани во боја : црвена, бела. Поврзува преносен аудио уред, вклучувајќи MP3 плеери, преносни ЦД плеери и повеќе, со систем за домашно кино. 6 стапки со должина нуди проширени опции за поставување. Било какви прашања, слободно контактирајте не. Willе се потрудиме да решиме каков било проблем што ќе го сретнете. Конектори отпорни на корозија. Студио кодирани кодирани во боја : црвена, бела. Поврзува преносен аудио уред, вклучувајќи MP3 плеери, преносни ЦД плеери и повеќе, со систем за домашно кино. Студио кодирани кодирани во боја : црвени, бели прашања, слободно контактирајте со нас. Willе се обидеме да се потрудиме да решиме каков било проблем што ќе го сретнете.

Особините