.

Hisdh Hisdh Слатка лебед за подножје на лебеди за роденденска забава за девојче, бебе туш, крштевање, причест цилиндар, покривање на фотографија, декорација на декорациј

Hisdh Hisdh Слатка лебед за подножје на лебеди за роденденска забава за девојче, бебе туш, крштевање, причест цилиндар, покривање

DEN 288.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големината е дијаметар 56 см висина 57 см Винил материјалот е силен и пристоен, добар за печатење со висока резолуција, бојата за печатење е светла. Тој е отпорен на вода, но не може да се мие. Поради преклопена испорака, ве молиме, можете да ја пеглате задната страна на позадината со парено железо. Само капакот на столб/цилиндерот е вклучен во пакетот, без столб/цилиндар. Украсете значајна позадина како потсетник за вашиот посебен ден!. Иако има инсталирани еластични ленти на работ на кружната позадина, можете да ја прилагодите големината, но опсегот на прилагодување не е голем, затоа ве молиме изберете ја соодветната големина според штандот/цилиндерот на кругот. Големината е дијаметар 56 см висина 57 см. Винил материјалот е силен и пристоен, добар за печатење со висока резолуција, бојата за печатење е светла. Тој е отпорен на вода, но не може да се мие. Поради преклопена испорака, ве молиме, можете да ја пеглате задната страна на позадината со парено железо. Само капакот на столб/цилиндерот е вклучен во пакетот, без столб/цилиндар. Украсете значајна позадина како потсетник за вашиот посебен ден!. Иако има инсталирани еластични ленти на работ на кружната позадина, можете да ја прилагодите големината, но опсегот на прилагодување не е голем, затоа ве молиме изберете ја соодветната големина според штандот/цилиндерот на кругот.

Особините