.

Вилтон Двоен wallид Копко Десктоп кригла од не'рѓосувачки челик, 1 броење, не'рѓосувачки

Вилтон Двоен wallид Копко Десктоп кригла од не'рѓосувачки челик, 1 броење, не'рѓосувачки

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

16 мл Кригла за кафе од не'рѓосувачки челик. Двојна wallидна не'рѓосувачка челик/пластична конструкција. Завртки за пластичен капак. Го одржува кафето топло. Кригла за кафе од не'рѓосувачки челик. Двојна wallидна не'рѓосувачка челик/пластична конструкција. Завртки за пластичен капак. Го одржува кафето топло. Двојна wallид од не'рѓосувачки челик/пластична конструкција обезбедува дополнителна изолација за вашиот топол пијалок по избор. Завртка на пластичниот капак со затворање на палецот помага да се спречат топли, неуредни излевања. Издржливата рачка за кривање со затегнати прсти го олеснува земањето на кафето.

Особините