.

X-Ree 5 PCS 1/5 X 1 1/10 Phillips Cap Self Shapping Spick For HM0810 Electric Pick Gun (5 еднодади 1/5 '' x 1 1/10 '' Tornillo Autorroscante de Tapa Phillips Para for HM0810 пиштол пиштол пиштол HM0810

X-Ree 5 PCS 1/5 X 1 1/10 Phillips Cap Self Shapping Spick For HM0810 Electric Pick Gun (5 еднодади 1/5 '' x 1 1/10 '' Tornillo Autorroscante

DEN 1227.20

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : завртка за самопочитување; Тип на глава : капа на Филипс Дијаметар на низата : 5мм/ 1/5 "; Должина на низата : 28мм/ 1 1/10". Дијаметар на Филипс : 4,5мм/ 0,177 "; целокупна големина : 67 x 8,5 mm/ 2,6" x 0,33 "(L*max. Материјал : метал; боја : како прикажана слика (материјал : метал; боја : se muestra en la Imagen. Тежина : 35 G; Содржина на пакет : 5 парчиња X Self Tapping Screw (PESO : 35 g; Contenido del Paquete : 5 Piezas x Tornillo de Rosca. Име на производи : завртка за самопочит; тип на глава : Капа на филипс. Дијаметар на конец : 5мм/ 1/5 "; Должина на конецот : 28мм/ 1 1/10". Дијаметар на Филипс : 4,5мм/ 0,177 "; целокупна големина : 67 x 8,5 mm/ 2,6" x 0,33 "(L*MAX. Материјал : метал; Боја : како прикажана слика (материјал : метал; боја : se muestra en la Imagen. Тежина : 35g; Содржина на пакет : 5 компјутери x завртки за самопочит (пезос : 35 g; Contenido del Paquete : 5 Piezas x Tornillo de Rosca.

Особините