.

MXUTEUK жолт LED светлосен напон 110V-220V 22mm 1 No 2 Позиции водоотпорен IP65 Latching Rotary Selector Switch 10A 600V LA155-A1-10XD-Y

MXUTEUK жолт LED светлосен напон 110V-220V 22mm 1 No 2 Позиции водоотпорен IP65 Latching Rotary Selector Switch 10A 600V LA155-A1-10XD-Y

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Овој избор на прекинувач за селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Посебно внимание : светло поврзување со 110 V-220 V, може да осветли ; Ith : 10a; UI : 600 V; Материјал : пластика и метал; Терминална количина : 4; Тип на контакт : 1 бр; Тип на акција : Заглавување. Водоотпорна оценка : IP65; LED боја : Yellowолта.Мон Дијаметар на дупката : 22мм / 0,87 "(7/8"); Дебелина на погодна панел : Макс 8,5мм / 0,33 ". Префрли вкупна големина (приближно) : 3,8 x 3 x 7.6cm / 1,5" x 1,2 "x3" (l*w*h). Содржина на пакетот : 1 компјутер x Switch Switch Latching Selector. Овој избор на прекинувач за селекторот 3 години. Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Посебно внимание : светло поврзување со 110 V-220 V, може да осветли ; Ith : 10a; UI : 600 V; Материјал : пластика и метал; Терминална количина : 4; Тип на контакт : 1 бр; Тип на акција : Заглавување.

Особините