.

Tini Framless Changure Lion Animal Abstrice сликарство DIY дигитално сликарство по броеви модерна wallидна уметност слика за wallидни уметнички дела зелена 60x90

Tini Framless Changure Lion Animal Abstrice сликарство DIY дигитално сликарство по броеви модерна wallидна уметност слика за wallидни

DEN 692.80

Стока
Достапно е за нарачката

✔ Име на брендот : Chenistory ✔ Тип : маслени слики. ✔ Форма : Сингл. ✔ База за поддршка : платно. ✔ Среден : акрилик. ✔ Име на брендот : Chenistory ✔ Тип : Масни слики ✔ Форма : единечна ✔ Поддршка за поддршка : платно ✔ Средно : акрилик ✔ Предмети : Анимација ✔ Режим на рамка : Необрачен ✔ Стил : Апстракт ✔ IS_Customized : Да ✔ Модел Број : 40x50cm ✔ Оригинал : Не ✔ Оригинал : Не ✔ Оригинал : Не ✔ Оригинал : Не ✔ Оригинал : Не Техника : рачно насликана ✔ Облик : Хоризонтален правоаголник ✔ Рамка : Не ✔ Материјал : платно ✔ Стил на сликање : Рачно обоено од вашиот Техника за сликање : DIY боја по броеви ✔ Материјали : Акрилна сликарство на слика на платно на платно ✔ гроздобер сликарство : слика за сликање ✔ дома Декорација : wallидна уметност слика ✔ Во залиха : Да ✔ Тип : Апстрактна сликарство ✔ Пакет : валана во цевка ✔ Погоден : уникатен подарок за деца дома украс.

Особините