.

Giantrump 24 компјутери Свети Патрикс Ден очила за очила за очите на хартија

Giantrump 24 компјутери Свети Патрикс Ден очила за очила за очите на хартија

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

? Што ќе добиете 24 компјутери за очила за Денот на Денот на Свети Патрик, доаѓа со 24 парчиња еластични опсези. 9 уникатни дизајни. Совршени реквизити за фотографии на Денот на Денот на Свети Патрик. ? Забавни дизајни. Карактеристики leprechaun hat, shamrock, зелено пиво, злато потковица, елементи на виножитото, додадете весела атмосфера на Денот на Свети Патрик. ? ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ. Шарено печатено. Направено од премиум картон. Секоја очила за шамрок доаѓа со еластична лента за да ги собере сите големини на главата и не е лесно да падне. И децата и возрасните можат да ги носат. ? Популарни ирски очила. Носете ги слатките очила за Денот на Свети Патрик и вие ќе бидете центар на привлечност за забавата на Денот на Свети Патрик. Идеално за партијата на партијата Свети Патрик. Одлично за забавата на Денот на Свети Патрик, парадата, славењето на час, итн. Тие се совршени забави и украси за деца и возрасни. ? Што ќе добиете. 24 компјутери за очила за Денот на Денот на Свети Патрик, доаѓа со 24 парчиња еластични опсези. 9 уникатни дизајни. Совршени реквизити за фотографии на Денот на Денот на Свети Патрик. ? Забавни дизајни. Карактеристики leprechaun hat, shamrock, зелено пиво, злато потковица, елементи на виножитото, додадете весела атмосфера на Денот на Свети Патрик.

Особините