.

BATRC LYNLYN 16-инчен 20 страници самостојно лепење на фото-албум албум албум рустикален постелнина за наслови на наслови Меморијален свадбен албум

BATRC LYNLYN 16-инчен 20 страници самостојно лепење на фото-албум албум албум рустикален постелнина за наслови на наслови Меморијален свадбен

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Идеален подарок на срдечни спомени - единствениот, вашиот сопствен рачно изработен албум за прилагодена меморија е најдобриот подарок за Божиќ, годишнина, Денот на благодарноста, Денот на вinesубените, тушот, роденденот, свадбата ★ Богатство на вашите импресионирани спомени - Совршено снимајте ги и соберете ги оние трогателни моменти што не сакате да ги заборавите со најоддалечените зборови и безброј фотографии во овој DIY прилагодено бележник. Reminceирна ectionубов Реминисценција - Обновете го вашето пријателство, loveубов и семејна ectionубов од време на време, потсетувајќи на спомени како патувања за одмор, снимање на авантури, семејно новороденче, годишнина од свадбата, роденденска забава, итн. Совршен подарок за сувенири за семејство, бебиња, свадби и пријатели . Идеален подарок на срдечни спомени - единствениот, вашиот сопствен рачно изработен албум за прилагодена меморија е најдобриот подарок за Божиќ, годишнина, Денот на благодарноста, Денот на вinesубените, тушот, роденденот, свадбата. ★ Богатство на вашите импресионирани спомени - Совршено снимајте ги и соберете ги оние трогателни моменти што не сакате да ги заборавите со најоддалечените зборови и безброј фотографии во овој DIY прилагодено бележник. Reminceирна ectionубов Реминисценција - Обновете го вашето пријателство, loveубов и семејна ectionубов од време на време, потсетувајќи на спомени како патувања за одмор, снимање на авантури, семејно новороденче, годишнина од свадбата, роденденска забава, итн.

Особините