.

држач за SD картичка 4PCSMemory Card Casues CF SD картички Случаи Универзална меморија кутија пакет SD MMC/SDHC PRO DUO меморија картичка пластична складирање на накит за складирање на

држач за SD картичка 4PCSMemory Card Casues CF SD картички Случаи Универзална меморија кутија пакет SD MMC/SDHC PRO DUO меморија картичка

DEN 452.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Искрено во прав, целосна заштита, заптивка отпорна на вода】 Чувајте ги вашите мемориски картички организирани и безбедни со нашата висококвалитетна кутија за складирање Направено со трајни материјали, нуди сигурна заштита за вашите вредни фотографии и видеа. 100% сосема нов и висок квалитет. Може да биде опремена со 4 SD картичка 1 CF картичка, светлина и практична. Анти-изгубени и останете суви, удобни за чување и носење. Материјал : пластика. Големина : 64*46*18мм. Вклучен пакет : 4 парче. Не дозволувајте неуредна торба за камера да ве забави! Нашата кутија за складирање нуди елегантен и организиран начин за управување со вашите мемориски картички. Совршено е за патувања, пука на отворено или само одржување на вашата опрема во ред.100% сосема нов и висок квалитет CAN да бидат опремени со 4 SD картичка 1 CF картичка, лесна и практична. Анти-изгубени и останете суви, погодни за складирање и носење материјал : Пластиказирање : 64*46*18mmpackage Вклучен : 4 парче.

Особините