.

Сад од шеќер 3, Калифорнија. Жена скијач на бело. Скијање во спуст. - Potholders

Сад од шеќер 3, Калифорнија. Жена скијач на бело. Скијање во спуст. - Potholders

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално. 8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер. Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално.

Особините