.

Менс обични тренерки 2 парчиња сетови зимско топло спортско џогирање со аспираторски кодби за потти

Менс обични тренерки 2 парчиња сетови зимско топло спортско џогирање со аспираторски кодби за потти

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Материјал : полиестер. Комплет за костуми за мажи е многу погоден за спорт, слободно време. Карактеристики : Мажи се комплети за потпови, машки костуми од 2 парчиња, мажи за тренерки, костуми за пот за мажите поставени, тренерки за сет за мажи, сет за мажи со пот. Обичен стил, тенок вклоп, погоден за секојдневно носење. Погледнете ја табелата со големина лево пред да купите. Материјал : Полиестерски костум за потби од полиестер е многу погоден за спортови, одлики за слободно време : сетови за потсетници за мажи, костуми за мажи за мажи 2 парчиња, мажи за тренерки, костуми за пот за мажите сет, тренер за мажи, сет за мажи за мажи, поставен случај, тенок вклопување, соодветно За секојдневно носење, погледнете ја табелата со големина лево пред да купите.

Особините