.

Влошни од одбојка на коленото Хунгдао и одбојкарски ракави ракави на коленото влошки на подлактицата на подлактицата одбојка на одбојка со подлога за заштита на п?

Влошни од одбојка на коленото Хунгдао и одбојкарски ракави ракави на коленото влошки на подлактицата на подлактицата одбојка

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

Доста е да се користи : ќе добиете 4 пара ракави за одбојка на рака и одбојка на колена за девојчиња од пакетот, ракав од одбојка на одбојка од 2 пара и 2 пара одбојка на коленото, доволно за да ги задоволите вашите потреби за употреба и замена; Влошките за одбојка на коленото и ракавите за одбојка на рака се флексибилни, одговараат на повеќето луѓе, а тие имаат дебелина од околу 4 мм/ 0,16 инчи, што може да ги избегне вашите зглобови, подлактиците и колената да бидат затегнати од контакт со топката Погодна големина : Подлогата за одбојка на коленото мери 9,84 инчи/ 25 см во должина, околу 6,1 инчи/ 15,5 см од горниот обем и околу 5,31 инчи/ 13,5 см од помал обем; Ракавите ракави на одбојката мерат 10,04 инчи/ 25,5 см во должина, околу 5,98 инчи/ 15,2 см од горниот обем и околу 2,76 инчи/ 7 см понизок обем. Квалитетен материјал за употреба : ракавите на одбојкарската рака се изработени од полиамид и спандекс, одбојкарските влошки се изработени од предиво Ева и полиестер; Тие се меки, дишени, флексибилни, мазни, трајни, апсорбираат пот, еластична и лесна, одржувајќи ја кожата сува и удобна за време на спортот, ракавите за одбојка на рака се украсени со одбојка модели, влошки за колена од одбојка на тренингот има едноставен дизајн, обезбедувајќи ви со задоволително искуство со носење.

Особините