.

Сет на inоин Ноќта на вештерките Реалистични влакнести пајаци, реквизити на Ноќта на вештерките, застрашувачки пајаци со различни големини за украси на отворено во

Сет на inоин Ноќта на вештерките Реалистични влакнести пајаци, реквизити на Ноќта на вештерките, застрашувачки пајаци со различни големини

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

Одлично комбо : сет на црни пајаци на oyоин Ноќта на вештерките вклучува 4 црни влакнести пајаци со различни големини (47 ”, 30”, 24 ”, 24”) Совршена декорација на Ноќта на вештерките за вашата куќа, двор, wallид, двор, тремот, прозорци, канцеларија, Ноќта на вештерките забави, прогонувани куќи и така натаму. Реален изглед : Со живописна црна коса и црвени очи, овие пајаци изгледаат гаден и застрашувачко. Совршени за украси за забави за Ноќта на вештерките, прогонувани куќи и прикажувања на Ноќта на вештерките. Лесни за употреба : Сите нозе на пајаците можат да бидат свиткани , and you can adjust whatever the shape you like. It's easy to hang on your fence, doors, windows, trees and so on. HIGH QUALITY : Made of lightweight material, this Halloween spider is easy to place, carry and move. Plus, Издржливиот материјал го прави еднократно подолго време. Задоволството на клиентите. Обезбедувањето одлично искуство за купување е наш главен приоритет на нашите клиенти. Слободно можете да ни испратите пораки преку „Продавачите на контакт“ ако производите не ги исполнуваат вашите очекувања. Прославите започнуваат на Oyоин! Совршена декорација на Ноќта на вештерките за вашата куќа, двор, wallид, внатрешен двор, тремот, прозорци, канцеларија, забави за Ноќта на вештерките, прогонувани куќи и така натаму. Реален изглед : Со живописна црна коса и црвени очи, овие пајаци изгледаат гаден и страшно.

Особините