.

HJRD Колички, Количка За Перење Во Количка За Домаќинство, Количка За Сортирање На Организаторот На Организаторот Со Тивки Тркала, Кеси Од Окслот, Држач За Нерѓосувач

HJRD Колички, Количка За Перење Во Количка За Домаќинство, Количка За Сортирање На Организаторот На Организаторот Со Тивки Тркала,

DEN 1129.60

Стока
Достапно е за нарачката

[Материјал] : Окслот + Држач Од Нерѓосувачки Челик [Големина] : 90 Х 65 Х 82 См, Носивост : 200 Кг. [Дизајн] : Универзални Молчи И Отстранлив Дизајн, Лесен За Движење, Заштеда на Простор. [ Повеќенаменска Количка] : Оваа Количка За Работилница Може да се Користи за Стоматолошка Болница, Клиника, Болница, Хотелска Соба, Места За Убавина, Лесна За Поставување или Чување Стоки. [Време На Испорака] : 10-15 Дена, Опсег На Враќање 30 Ден. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име На Производот : Cart Color : Слика Color Material : Водоотпорен Oxcloth + Нерѓосувачки Челик.Дијаметар Тркала : 15 См.Пакување : Кошничка X1, (Соодветниот Производ На Сликата На Производот не е Вклучен во Пакетот).Производи : Мазна Површина, Лесна За Чистење.Универзални Молчи, Нелизгачки и Отпорни на Абење.

Особините