.

Најк машки воздух Макс Иво

Најк машки воздух Макс Иво

DEN 1700.00

Стока
Достапно е за нарачката

Синтетичка гума ѓон 100% синтетички. Синтетичка гума ѓон. 100% синтетички. Инспирирани од раните 90-ти чевли за трчање, Најк Ер Макс Иво ви носи жив воздух од 3 страни, додека додавате совршена количина на талент што се врти на главата. Со својата воздушна максимална амортизација и мека пена од пена, удобноста едноставно не запира. Засладувајќи го договорот, слоевитоста на горниот дел вклучува воздушна мрежа, мазни кожни преклопувања и ткаенина од рипстоп за модерен изглед што е лесен за стил.

Особините