.

2014 Топпс # 123 Лајл Овербај Милвоки Бруерс НМ/МТ Пивара

2014 Топпс 123 Лајл Овербај Милвоки Бруерс НМ/МТ Пивара

DEN 17.60

Стока
Достапно е за нарачката

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожавател!. Одлично за секој колекционер на пивари во Милвоки. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 2014 Topps # 123 Lyle Overbay Milwaukee Brewers (Бејзбол картичка) NM/MT Brewers. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга.

Особините