.

Vicasky 1pc Оревокршачка санта статуа црни подароци морнарица украс дрва куклена фигура дрвена Божиќна фигурини оревчеста куклена декор оревчеста куклена украс оревн?

Vicasky 1pc Оревокршачка санта статуа црни подароци морнарица украс дрва куклена фигура дрвена Божиќна фигурини оревчеста куклена

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Пара Меса де : Направено од материјали и може да издржи постојана употреба Пиратска играчка : Компактна големина, без да заземе премногу простор. Играчки за Дедо Мраз : Божиќната оревче има добра изработка и одлични визуелни ефекти. Големината е мала и не зазема многу простор. Совршен начин за празнична атмосфера во вашиот дом, и дефинитивно ќе ја надополни темата за украсување на новогодишни елки. Пиратски декор : Доаѓа со деликатниот дизајн на моделирање на оревици, кој е креативен и уникатен. Црни фигурини : Избран добар материјал, кој има животен век. Пакетот вклучува карактеристики за украсување на 1 x на оревчери - добра изработка ги обезбедува исклучителните детали за фигурите на Santa Nutcracker. - Избран добар материјал, кој има фигура на услужниот живот на орев. - Материјал : Дрво, пластични украси - го карактеризираат деликатниот изглед на оревчерот, кој е многу роман и креативен дозвола за оревици.

Особините