.

Nuolux 20pcs модел дрво 1: 100 9см пластични ела дрвја модел на пејзаж за пејзаж 1

Nuolux 20pcs модел дрво 1: 100 9см пластични ела дрвја модел на пејзаж за пејзаж 1

DEN 212.64

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Зелена Материјал : пластика. Висина приближно : 3,54 инчи / 9см. Тоа е прекрасна декорација за куќа, биро, дневна соба, кујна итн. Совршена за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Може да биде подарок за вашите пријатели, колеги, соученици. Материјал : пластика. Висина приближно : 3,54 инчи / 9см. Тоа е прекрасна декорација за куќа, биро, дневна соба, кујна итн. Совршена за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Може да биде подарок за вашите пријатели, колеги, соученици. Опис Оваа ставка е пакет од 20 парчиња модел елки, кое е изработено од пластика. Со зелени лисја и кафеави були, тоа е прекрасна декорација за куќа, биро, дневна соба, кујна и др. Совршено за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Висина приближно : 3,54 инчи / 9см. Подарок за вашите пријатели, колеги, соученици.

Особините